Hoş geldiniz! Bu platformda Bilgisayarınız ile ilgili yaşadığınız sorunları sorabilir ve diğer kullanıcıların sorularını cevaplayabilirsiniz. Soru sormak tamamen ücretsizdir..
Bir soru sor:

Üyelik Sözleşmesi

1. BilgisayarSitesi.Net'e üyelik zorunlu değildir. Üyelik ücretsiz olup, interaktif iletişim ve istatistiki bilgi amacı gütmektedir. Üye olmayanlar siteye soru ekleyemeyecekler ancak siteyi gezebileceklerdir. Diğer taraftan üye tarafından üyelik iptali mümkün değildir.2.
BilgisayarSitesi.Net'e yazılan her türlü bilgi kamuya açık bilgi haline gelecektir. Bunların daha sonradan değiştirilmesini veya silinmesini isteme hakkınız bulunmamaktadır. Ayrıca başka bir kullanıcı tarafından iletilenlerin herhangi bir şekilde saldırgan ya da rahatsız edici olduğunu düşünmeniz durumunda bizimle bağlantıya geçmeniz tavsiye edilir.3.
Soru içeriğinin düzgün Türkçe ile imla kurallarına uyumlu olması gerekmektedir4.
Kullanıcının BilgisayarSitesi.Net servislerini kullanması, hiçbir şekilde sorularına cevap veren üyelerine satıcı-alıcı ilişkisini doğurmaz.5.
Sorulara cevap verecek uzmanlar sorularınıza genel hükümler çerçevesinde kullanıcıya yol göstermek amacıyla yanıt verecektir. Ayrıntılı ve geniş bilgi edinmek için kullanıcının bir teknik servise danışması gerekmektedir.6.
Kullanıcının sorularını yanıtlayan uzmanlar mesajlarında isim belirtip belirtmemekte serbesttir. Uzmanlar, isim, email, web adresi, telefon, faks ve iş yeri adresi dışında reklam olarak tanımlanabilecek her türlü tanıtıcı bilgileri BilgisayarSitesi.Net servisleri üzerinden aldıkları sorulara verilen cevaplarda yer vermemeyi peşinen kabul ederler.7.
BilgisayarSitesi.Net, kullanıcıların sorularına uzmanlarca verilen cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu hakkında garanti vermez.8.
Bu sözleşme ile bizi (burada ya da başka bir yerde belirtilmiş olsun ya da olmasın) tarafınızdan gönderilen uygunsuz veya gayri yasal verilerin tarafımızdan silinmesi ya da değiştirilmesi konusunda yetkili kılmaktasınız. Site içinde mevzuata aykırı iletilerden sorumlu olmadığımız halde, uygunsuz görülen ileti ve bilgileri sileceğimiz gibi, üyeliğin askıya alınması yoluna gidebileceğimizi kabul etmektesiniz.9.
BilgisayarSitesi.Net sitesi, başka site, reklamlar ya da dosyalara bağlantılar içerebilir. Bunlar üzerinde hiçbir denetimimiz yoktur ve içeriklerinin herhangi bir şekilde rahatsız edici olmamasını garanti edememekteyiz. Öte yandan, uygun olmadığını düşündüğümüz içeriklere verilen linkler haberimiz olduğu takdirde kaldırılacaktır.10.
. Kullanıcıların kişisel bilgileri ile ilgili seçimlerinden ve isim benzerliklerinden ne Site Yönetimi ne de Oturum Yetkilileri sorumlu değildir.

×

Facebook sayfamızı beğenin..

Sizde sitemize destek olun ve arkadaşlarınıza önerin.

392 soru

827 cevap

1.9k kullanıcı

En popüler etiketler

bilgisayar ekran nasıl sistem laptop çözümü virüs sorunu ram sorun internet hatası android format telefon donma kasma windows7 mavi siyah-ekran facebook siyah gereksinimleri programı modem indirme hata huawei nelerdir casper yavaşlama pil google atma açmak güvenlik tablet sıcaklık hakkında çalışmıyor marka açık model değiştirme windows amd notebook oyun nedir download kartı bellek anakart android-mobil-root caspervia-batarya redirect-virüs-bilgisayar-internet bataryası - 0x000000ed-mavi-ekran-hatası windows-10 windows-temiz-önyükleme gta4-oyunu gta4-sistem-gereksinimleri gta-iv-sistem-gereksinimleri format-atma-windows7-basic-iso-flash-bellek basic arayüz setup-was-unable-to-create-the-directory-hatası gta-5 yerel-disk-c superonline-internet şifre format-atma minecraft acılmıyor mouse performansını erişim kaldırılır local appdata adı sys atikmpag galaxy mobil x64 32bit flash çizgi beyaz yazılımı kullanıcı 64bit kaldırırmı sorununu modemde port-port problemleri port chrome usb yardım cd x86 youtube trojen başlat hızını temizleme intel oyunu not program antivirüs video pc ttnet dosya 2 bilgisayarı gelmiyor ses w8-usb-format w7-usb-format w10-usb-format numlock sıfırlama-sorunu fm19 custom writing essay kesik-kesik-kasma-cizgi-cizgi pro-evolution-soccer-2019-system-requirements bilgisayarım-pes2019-kaldırır-mı pes-2019-sistem-gereksinimleri-neledir ddr3-1067mhz-3gb-ram pubg kiralanır laptopdan-ıslık-sesi-gelmesi-ara-ara-geliyor-sık-sık 16gb portable-usb youtube-video-para-kazanma youtube-adsense-reklam youtube-nasil-para-kazanilir youtube-para-kazanma-yöntemleri para-çekme korumalı-pdf-den-yazı-nasıl-kopyalanır 1150 tüm-dosyalar-word-açılıyor-sorunu-çözümü lnk-word-virüsü lnk-virüs-çözümü 1050 amd-radeon-r5-m430-2gb-core-i5-7200u euro-truck-simulator-2-oynunu-kaldırır-mı güncelleştirme-kapatma-win10 otomatik-güncelleştirmeyi-kapatmak acronis-true-image-imaj-alma-geri-yükleme-nasıl-yapılır mine-craft-karakter-sorunu- mine-craft bilgisayar-donma-kasma-bekletme-hata-gta5 acilmiyor agario 4-5 installed doodle googledan exoplanet googledaki iphone tuketim anti-virüs s3-telefon-birden-ekranı-karardı gtav king v5 via zyxel airties bahis şifreleri kodu-visual c#-özel algılamama karakter mediamarkt girme mac amd-radeon-r5-m430-2gb-core-i5-6200u sd-kart-veri-kurtarma gt18200 i19200 numara kıyaslama kılıf local-appdata-temp- uzaltı wanted most need
...